БАТЭ - «Барсэлона» — 0:2

ВЫНІК:

БАТЭ 0:2 «Барсэлона»[/vc_column_text][vc_column_text]Матч групавога раўнда Лігі чэмпіёнаў паміж БАТЭ і «Барсэлонай» на «Барысаў-Арэне» скончыўся. 4 гады таму барысаўчане на менскім стадыёне «Дынама» прайгралі каталонцам 0:5.

Ужо поспех![/vc_column_text][vc_single_image image=”20880″ img_size=”large”][vc_column_text]Фота: zviazda.by[/vc_column_text][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_column_text]85-я хвіліна 5-я жоўтая картка для БАТЭ.[/vc_column_text][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_column_text]Чытайце таксама >>> Вядомая беларуская тэлевядоўца Ганна Бонд збіраецца прабегчы аголенай па футбольным полі, калі БАТЭ пераможа «Барсэлону»

[/vc_column_text][vc_column_text]70-я хвіліна Па ўдарах мы зліваем 0:19.[/vc_column_text][vc_column_text]65-я хвіліна 0:2 … Смутак.[/vc_column_text][vc_column_text]Каты таксама сочаць за гульнёй : )[/vc_column_text][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_column_text]56-я хвіліна «Барсэлона» душыць. Нешта нашыя хлопцы разгубіліся.[/vc_column_text][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_column_text]Вынік першага тайму: у «Барсы» 10 удараў, у нас – 0.[/vc_column_text][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_column_text]44-я хвіліна Добра трымаемся. Пакуль 0:0.[/vc_column_text][vc_column_text]32-я хвіліна. Удары па варотах: 8:0 на карысць «Барсэлоны».[/vc_column_text][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_column_text]26-я хвіліна На табло 0:0. У кожнай з камандаў па жоўтай картцы.[/vc_column_text][vc_column_text]

[/vc_column_text][vc_column_text]20-я хвіліна Класны момант меў Дані Алвес, але не змог добра ўдарыць і Чэрнік парыраваў.

17-ая хвіліна Адбылася першая замена. Поле пакінуў Серджа Рамера, уступіў — Іван Ракіціч. Каталонцы атакуюць.

11-я хвіліна Небяспека ля брамы БАТЭ, аднак аднак «жоўта-блакітныя» гасяць атаку гасцей.[/vc_column_text][vc_column_text]belsat.eu[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]